| Пакет перехода | Подгонянные коробки и паллеты |
|---|---|
| Спецификация | ИСО/ТС16949 |
| Товарный знак | Соединени-Mag |
| Начало | Сычуань, Китай |
| Ежегодная емкость | 5000/T |
| Tolerance | 0.05mm |
|---|---|
| Processing | Wet Molding |
| Magnetization Direction | Axial |
| Model | JC-Y4350 (Japan TDK FB9H) |
| Energy Product | 27-30 KJ/m³ |
| Density | 4.8 G/cm³ |
|---|---|
| Specification | ISO/TS16949 |
| Usages | Car Motors, Speakers And Etc |
| Our Technicians | Have Over 10 Years Work Experience |
| Trademark | Joint-Mag |
| Max Operating Temperature | 250°C |
|---|---|
| Coercivity | 235-275 KA/m |
| Application | Motors, Speakers, Sensors, Magnetic Separators, Etc. |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Magnetic Orientation | Isotropic, Anisotropic |
| Модель НЕТ. | Различный, постоянный |
|---|---|
| Пакет перехода | Картонный деревянный поддон |
| Товарный знак | JOINT-MAG, Соединени-Mag |
| начало | Сычуань, Китай (материк) |
| Форма | Различный, дуга, этап |
| Model | JC-Y4350 (Japan TDK FB9H) |
|---|---|
| Shape | Disc |
| Processing Technology | Wet Molding |
| Coercivity | 240-260 KA/m |
| Energy Product | 27-30 KJ/m³ |
| Experts | We Have Many Professional Experts |
|---|---|
| Applications | Motors, Speakers, Sensors |
| Hcj | 395 KA/m |
| Remanence | 3.8 KGs |
| Density | 4.8 G/cm³ |
| Usages | Car Motors, Speakers And Etc |
|---|---|
| Remanence | 3.8 KGs |
| Specification | ISO/TS16949 |
| Our Technicians | Have Over 10 Years Work Experience |
| Energy Product | 3.5 MGOe |
| Applications | Motors, Speakers, Sensors |
|---|---|
| Experts | We Have Many Professional Experts |
| Trademark | Joint-Mag |
| Magnetizing | Custom |
| Density | 4.8 G/cm³ |
| Направление намагничивания | Осевой |
|---|---|
| Толерантность | +/- 0,05 mm |
| Стандартный | ISO9001/ROHS/ |
| Размер упаковки | 340 мм × 255 мм × 75 мм |
| Плотность | 4.9 г/см3 |